REZERVÁCIA TERMÍNU SKÚŠKY ŠIAT

Na skúšku svadobných šiat sa prosíme objednajte cez náš ONLINE REZERVAČNÝ SYSTÉM, zabezpečíte si tak komfort pri výbere šiat. Táto skúška je privátna, teda je len pre Vás, nikto iný v salóne nebude. Ideálny počet: nevesta + max. 3 osoby ako sprievod ( v čase COVID – ako sprievod- len 1 osoba). Nájdete nás na ulici: Jaskyňová 2, v Nitre ( staré mesto – pod Kalváriou). Platené parkovanie – priamo pred salónom, môžete ho uhradiť pohodlne a to sms-kou.

SKÚŠKA a VÝBER ŠIAT

Skúška šiat trvá približne hodinku a počas nej si vyskúšate zhruba 5-6 model šiat, niekedy aj viac. Pred samotnou návštevou salónu, si prosím urobte svoj osobný výber šiat, ktoré si u nás želáte vyskúšať. Doneste si so sebou  topánky s plánovanou výškou opätku, aký chcete mať na svadbe. Privítame telovú, alebo bielu podprsenku a jemný make-up, kvôli možnému znečisteniu šiat a to najdôležitejšie, úsmev a dobrú náladu : ) Snažíme sa, aby bol pre Vás samotný výber šiat zážitkom, aj preto pre Vás starostlivo vyberáme hudbu, ktorá Vás skúškou celý čas sprevádza.

PLATBA

Platobnou kartou, alebo hotovosťou. Skúška šiat je spoplatnená sumou 20€. Záloha za šaty je v sume 300€, tá sa uhrádza pri ich rezervovaní na daný termín svadby a zvyšná časť nájmu sa vypláca pri ich samotnom prevzatí šiat.

Záloha za šaty je nevratná (dané šaty držíme na Váš termín svadby iba Vám, niekedy aj rok pred svadbou). Pokiaľ sa rozhodnete z akýchkoľvek dôvodov rezerváciu zrušiť, musíte tak urobiť 31 kalendárnych dní pred termínom zapožičania šiat, ak tak urobíte neskôr, vzniká Vám povinnosť doplatiť za šaty zvyšnú sumu nájmu.

Požičovné za svadobné šaty sa pohybuje v rozmedzí 690-750€.

KRAJČÍRSKA ÚPRAVA

Približne 2 týždne pred svadbou sa s Vami telefonicky spojíme a dohodneme si termín krajčírskej skúšky, ktorá sa niekedy môže konať aj 3-4 dni pred svadbou, závisí to od nášho časového harmonogramu plánovaných svadieb a prác v salóne. Zameranie šiat sa väčšinou realizuje: utorky – stredy – štvrtky v doobedných hodinách a trvá to približne 30-45 minút. Všetko čo je potrebné upraviť  si poznačíme a keď sú už šaty hotové, voláme vám a vy si ich prídete poslednýkrát vyskúšať a schváliť nám ich na prevzatie. Bez poslednej, finálnej skúšky šaty neodovzdávame.

PREVZATIE ŠIAT

Po šaty sa môžete zastaviť  Vy, alebo Vami poverená osoba, väčšinou vo štvrtok pred svadbou.

VRÁTENIE ŠIAT

Vrátenie sa realizuje nevestou a je vždy v pondelok do 12.00 hod., kedy sa šaty skontrolujú. Ak na nich nájdeme určité nedostatky, po vyčistení šiat stanovíme výšku pokuty. Tá závisí od rozsahu škody a náročnosti možnej opravy šiat. Od cca. 25€ – do preplatenia plnej výšky trhovej ceny šiat.

Po svadbe sa nám nezabudnite pochváliť krásnou fotkou cez naše sociálne siete, alebo emailom: salon@soiree.sk : )