Handmade náušnice pre každú dokonalú nevestu

Dizajnérka Kristína vždy cítila, že vytváranie niečoho krásneho je to, čo ju naozaj napĺňa.

Patrí k ľuďom, ktorí si bez tvorenia nevedia predstaviť ani jeden deň. Keďže v minulosti nepracovala v odvetví dizajnu, kde by využívala svoju kreativitu naplno, začala sa profesionálne venovať výrobe náušníc a šitiu doplnkov a hneď vedela, že sa našli 🙂 Miluje tvorenie a kreativitu a aj preto sa rozhodla, že táto vášeň ju bude sprevádzať jej  životom, a stane sa jej povolaním.

Výrobe handmade náušníc sa profesionálne venuje už viac ako dva roky a svadobná kolekcia v jej ponuke samozrejme nemôže chýbať.

Keďže požiadavky neviest na svadobné náušnice sú veľmi špecifické, kladie naozaj veľký dôraz na to, aby boli výnimočné a nositeľné zároveň.

V kolekcii svadobných náušníc používa Preciosa kryštály a štrasy, ktoré zaručujú dokonalý lesk náušníc. Pritom sú neuveriteľne ľahké a príjemné na nosenie.

Najvačšiu radosť a pocit zadosťučinenia má práve z toho, ak jej nevesty po svadbe pošlú foto, prípadne napíšu, že náušnice mali úspech a cítili sa v nich dobre….tento pocit jej dodáva silu na to, aby svoju tvorbu stále rozvýjala  🙂

Ukážku jej unikátnej tvorby nájdete priamo u nás, v salóne Soirée.

web: www.jeek.sk

FB: jeekhandmade

Insta: @jeekhandmade

Pohodový deň praje Katka a tím SOIRÉE