Povedzte ÁNO krátkym svadobným šatám!

Ak patríte medzi nevesty, ktoré si uvedomujú, že čo sa týka voľby svadobných šiat ich neviaže žiadna tradícia, majú slobodu ruku vo výbere a navyše sa chcú takpovediac trochu „odviazať a odlíšiť „, poďte do toho! Prezradíme Vám prečo povedať krátkym svadobným šatám svoje jednoznačné ÁNO:

  • ich výhodou je určite ľahkosť a pohodlnosť (nemusíte so sebou nosiť celú váhu  svadobných šiat spolu s dlhou vlečkou),
  • necháte nimi vyniknúť to, na čo ste patrične hrdá, teda Vaše pekné a zvodné nohy!
  • môžete nimi  dokonca zdôrazniť aj svoje svadobné doplnky v podobe odhalených zaujímavých, farebných svadobných topánok, ktoré budú dokonale ladiť s Vašou svadobnou kyticou, ženíchovým pierkom, alebo dokonca s Vašimi svadobnými náušnicami – veď fantázii sa medze nekladú!
  • a to najdôležitejšie, ostanete sama sebou a verte, že tento pocit sebaistoty Vaše okolie určite zaznamená, pretože budete žiariť.

Nech sa už rozhodnete pre krátku, alebo tradičnú dlhú verziu svadobných šiat, majte na pamäti, že najdôležitejší je Váš pocit, pretože práve vy ich budete v tento VEĽKÝ DEŇ nosiť a užívať si ich.

Všetkým nevestičkám prajeme veľa štastia pri hľadaní ich vysnívaných svadobných šiat.

Sme si istí, že u nás ich určite objavíte: