Prečo by ste si mali vybrať svadobné šaty práve v SOIRÉE

Častokrát dostávame otázku, v čom sme iní ako ostatné svadobné salóny, v čom sa jednoducho odlišujeme, čo robíme inak.

Preto sme sa rozhodli „hodiť to priamo na papier“ a predstaviť sa:

  • Spokojnosť – je pre nás na 1. mieste. Je smerovaná nielen k zákazníčkam, ale aj dovnútra, teda smerom k našim zamestnancom, ktorých si vážime a náležite oceňujeme ich úsilie a snahu pracovať práve pre náš tím.
  • Precíznosť – týka sa hlavne krajčírskych úprav, ale i práce ako takej. Radi Vám svadobné šaty upravíme presne na milimetrík. Snažíme sa, aby Vám naše šaty sedeli ako uliate. Takže dostanete kompletný krajčírsky servis, do ktorého sa snažíme zakomponovať i Vaše osobné požiadavky tak, aby konečný výsledok bol čo najlepší. Pretože vieme, že vybrať si svadobné šaty snov nestačí. Musia hlavne perfektne sedieť, aby ste sa v nich cítili čo najpohodlnejšie.
  • Starostlivosť – o naše svadobné šaty sa staráme počas celého roka. Snažíme sa, aby boli stále krásne biele a voňavé. Je to pre nás samozrejmá vec. Určite Vám neponúkneme staré, našedivelé svadobné šaty a nebudeme Vám klamať, že sa Vám to iba zdá… Nie nezdá! Milé nevestičky, ak budete prechádzať aj iné svadobné salóny, určite si dajte na túto vec poriadny pozor, pretože zo šedej už nikdy nebude biela. Zoberte si šaty na denné svetlo, racionálne zhodnoťte ich stav a nedajte sa obalamutiť.
  • Individuálny prístup – veľmi dobre si uvedomujeme, že individuálny a ústretový prístup je v tejto oblasti nevyhnutný, pretože samotné obdobie hľadania a výberu svadobných šiat je pre niekoho náročné a niekedy až únavné. Preto sa Vám snažíme individuálne venovať, poradiť najlepšie ako vieme v pokojnom prostredí.
  • Úprimnosť – nesnažíme sa Vám nasilu podsúvať šaty, ktoré sa Vám absolútne nehodia, len kvôli zárobku! Je pre nás primárne dôležité, čo si o šatách myslíte v prvom rade Vy. Pretože ten pocit raz príde, keď poviete: ÁNO, beriem ich!!! 🙂
  • Rodinná, priateľská atmosféra – snažíme sa, aby ste sa u nás cítili príjemne a uvoľnene, ako doma 🙂
  • Vždy nová kolekcia svadobných šiat – každý rok pre Vás chodíme osobne vyberať svadobné šaty priamo do Barcelony a samozrejme, že nesmieme chýbať ani na španielskom Bridal Fashion Week-u. Pre rok 2018 sme si pre Vás pripravili opäť jedinečné kúsky, rozhodne sa máte na čo tešiť.

Ako BONUS prikladáme obrázok modelu z úžasnej kolekcie  AIRE Barcelona 2018, ktorý u nás už koncom roka 2017 určite nebude chýbať.

Team SOIRÉE