Rozhovor s Katkou pre Perfectday :)

Prečo by si mali nevesty vybrať práve tvoj svadobný salón? Čím sa odlišujete od iných?

Náš svadobný salón je ideálnym spojením krásnych a nevšedných svadobných šiat, ktoré nevestám prinášame v príjemnom prostredí pri skoro až rodinnej atmosfére. Svoju prácu milujeme, robíme ju najlepšie, ako vieme. Táto práca nás zároveň baví a napĺňa. Spokojný zákazník (teda nevesta) je pre nás vždy na 1. mieste.

Kedy si sa rozhodla, že budeš mať svoj salón so svadobnou tematikou?

Bolo to pár rokov dozadu… Ešte počas štúdia na vysokej škole. Verila som, že jedného dňa si otvorím svoj vlastný obchod s krásnymi spoločenskými šatami. To, že to budú práve svadobné, ma presvedčilo obdobie vlastných svadobných príprav. Vtedajší výber ma veľmi neoslovil, preto som si zaobstarala svoje vlastné a otvorila si svadobný salón Soirée. 🙂

Aké značky ponúkaš? A hlavne, podľa čoho si vyberáš svoju kolekciu do salóna?

Momentálne je našou top značkou CRYSTAL DESIGN. Veľmi zaujímavá je aj AIRE BARCELONA a ARIAMO BRIDAL. Kolekciu starostlivo vyberám hlavne podľa toho, čo ma najviac chytí za srdce, čo je trendy a žiadané. Ďalším významným kritériom je kvalita vypracovania a materiál.

Zažila si niekedy, že si nemohla za žiadnu cenu vyhovieť nevestám a ich požiadavkám?

U nás platí známe: „Keď sa chce, všetko sa dá“. Málokedy sa stane, že neveste nedokážeme splniť jej požiadavky a želania. Pokiaľ sa našou ponukou trafíme do vkusu nevesty, je možne takmer všetko. 🙂

Čo pokladáš za prelomové vo svojej kariére a pri budovaní svojej značky?    

Za významný moment vo svojom podnikaní pokladám fakt, že som to dala aj napriek ľudom, ktorí v začiatkoch môjho podnikania krútili hlavou. To, že dokážem zamestnať a motivovať iných a to, že každým rokom rastieme a zlepšujeme sa.

O chvíľu sa začne svadobná sezóna a leto. Ako si ho budeš vychutnávať?

Na leto sa nesmierne teším, plánujem si ho vychutnať s rodinou. Len tak ležať na tráve a popíjať vychladenú limonádu. Pre mňa sú najvzácnejšie práve tie najobyčajnejšie chvíle s rodinou.

Ak je reč o dovolenkách, čo preferuješ ty?  More, slnko a dáždniček v pohári, alebo kopce a lesy?

Jednoznačne more a najlepšie niekoľkokrát do roka.

Ako zvládaš náročnejšie pracovné tempo? Čo je pre teba hnacím motorom?

Proste ho zvládam, lebo jednoducho musím. 🙂 Keďže som pracujúca mamina, niekedy je veľmi náročné nájsť rovnováhu medzi rodinou a prácou. No dá sa to, pretože práca pre mňa predstavuje určitý relax a odreagovanie sa od každodenných povinností. Najviac ma poháňajú pozitívne ohlasy a spokojnosť zákazníkov, že to, čo robíme, robíme naozaj dobre.

Tvoj salón sa nachádza v Nitre. Máš tu aj ty svoje obľúbené miesto, kde si rada zájdeš posedieť alebo oddýchnuť počas dňa?

Áno, najradšej mám prechádzky po parku na Sihoti, nachádza sa tam veľa príjemných oddychových miest a zákutí.

Bez čoho/koho si nevieš predstaviť svoj život?

Bez lásky a bez vody.

Existuje pre nevesty nejaký „ľahký“ návod, ako si vybrať tie svoje rozprávkové šaty? Ja niekedy nadobúdam pocit, že pri toľkom výbere šiat už vlastne ani neviem, čo by som sama chcela. 🙂

Samozrejme, existuje a dokonca je to veľmi jednoduché.

V prvom rade by sa nevesta mala riadiť svojím vlastným vnútorným pocitom. Mala by ísť za tým, čo sa páči v prvom rade jej, pretože práve ona ich bude mať na sebe, nie jej kamarátka alebo iná poradkyňa. Tým nechcem povedať, že názory iných netreba brať do úvahy. Treba, ale konečné slovo má mať vždy nevesta.

V druhom rade, šaty by mali odzrkadľovať nevestinu povahu a celkový nevestin štýl.

Ďalej treba zohľadniť také aspekty, akými sú samotné prostredie, veľkosť svadby a zvolená farebná kombinácia.

Samotné obdobie hľadania a výberu šiat by si mala nevesta užiť, ako sa len dá a nechala si samozrejme poradiť od odborníkov. Veľakrát sa s nevestami nasmejeme, zažijeme kopec srandy a tak by to aj podľa nás malo byť.

 

Krásny deň praje Katka a tím SOIRÉE.

ZDROJ: http://perfectday.sk/pokec-s-soiree