Roztomilé a hravé, jednoducho také sú TUTU sukničky.

Slovo „tutu“ má svoj pôvod  na divadelnej pôde. Tí diváci, ktorí si kúpili lacnejšie vstupenky sedeli  umiestnení  v spodnej časti divadla. Táto oblasť im poskytovala odlišný výhľad,  než akú mala ostatná časť publika. Mnohí z divákov im mohli často vidieť dokonca až pod sukne…  Tento podnet smerovalo k rôznym rečiam o týchto pôvabných kráskach,  až nakoniec z toho vzniklo pomenovanie-  francúzske slangové slovo pre túto časť balerín a to „cucu“, z ktorého sa neskôr stalo slovo „tutu“.

TUTU sukne sú milé, hravé a nadýchané. Sú vyrobené na dotyk z veľmi príjemného viacvrstvového tylu a samotnej spodničky. Na mieru Vám dáme zhotoviť  sukničku akejkoľvek farby, v ponuke máme aktuálne 41 odtieňov (vzorkovník nájdete priamo v salóne, alebo na vyžiadanie Vám ho môžeme poslať aj emailom). Pás majú elastický- univerzálny, čiže  sadnú skoro každej. Dĺžka sukničky je 60cm, midi, teda tesne pod kolienka.

TUTU sukničky sú vhodné na rôzne slávnostné, ale i bežné chvíle, alebo si jednu môžete zadovážiť len tak  pre seba – pre potešenie. Nevesty ich určite ocenia pri predsvadobnom fotení, alebo môžu dokonca s vhodne zvoleným topom nahradiť úlohu popolnočných  šiat. Hodia sa aj na rozlúčku so slobodou, pre družičky, alebo akúkoľvek inú party či oslavu.

S našou TUTU.s sukničkou zaručene zažiarite.

S láskou team Soirée 

 

 

Soiree tutu sukňa

Soiree tutu sukňa

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár