Šikovná Michaela Vás nalíči, učeše a ešte aj oblečie

Michaela Levčíková je profesionálna vizážistka a hairstylistka. Pochádza z Topoľčian, alebo už 6 rokov žije v Nitre a približne 3 roky sa venuje tejto krásnej profesii.

Sféra líčenia a vizáže ju začala zaujímať počas štúdia na vysokej škole a po skončení štúdia sa  do toho naplno pustila. Miluje svoju prácu a je rada, žemôže pomáhať ženám zdvíhať ich sebavedomie. Pri práci sa snaží klietke poradiť a vždy na nej to pekné a zaujímavé vyzdvihnúť, aby sa cítila čo najlepšie. Rada sa hrá s farbami, ale tiež má rada aj klasickú eleganciu.

Nie každej žene sa všetko hodí a preto sa snaží robiť každé líčenie a premenu individuálne, hlavne aby bola klientka sama so sebou spokojná a cítila sa dobre.

Venuje sa aj nevestám a všetkým prípravám okolo toho (make-up + účes + obliekanie). Každá nevesta je iná a má svoj štýl. Snaží sa byť vždy ústretová a vyhovieť každej jednej požiadavke. Keďže je svadba dosť stresujúca udalosť a nevesta je od rána nervózna, snaží sa jej spríjemniť deň, splniť jej očakávania a dosiahnuť u nej pocit dokonalosti,aby si naplno užila svoj veľký deň a cítila sa ako kráľovna. Nevesty vždy pre svadbou absolvujú skúšku makeupu a vlasov, aby vedeli ako vo svoj veľký deň budú vyzerať.

Poskytuje komfortné služby v pohodlí Vášho domova, pretože v deň svadby pricestuje k Vám domov a dokáže prichystať nie len samotnú nevestu, ale aj iné žienky, ktoré sa chystajú na svadbu a chcú byť tiež krásne. Počas jednej svadby stihne upraviť 5 osôb.

Kreativita Michaele veru nechýba a preto rada zhotovuje rôzne veci pre nevestičky ako kvetinové čelenky, svadobné party, svadobné pierka, náramky pre družičy a mnoho iného.

Ak Vás práca Michaely zaujala, môžete ju kontaktovať na FB: Micha.Ella Art alebo na Instagrame:  Micha.Ella_Art

Krásny a pohodový deň želá Katka a tím SOIRÉE