Ručne maľované hrnčeky MugsNikky od Nikky&Nikky

Nápad na ručne maľované hrnčeky MugsNikky prišiel spontánne a vznikol ešte v roku 2014. Stoja za ním dve najlepšie kamarátky Nikky a Nikky.

Jedného dňa sme nakúpili materiál a začali skúšať. To všetko sa dialo doma v obývačke.

Vďaka sociálnym sieťam sme mohli našu tvorbu jednoducho rozšíriť do povedomia, čo rokmi prinieslo nielen úspech a slobodu, ale často aj ponocovanie nad množstvom objednávok. Všetko má svoje plusy aj mínusy, a my sa neustále snažíme zlepšovať a vymýšľať nové techniky a tak napredujeme v prvom rade kvalitou, ktorá nás odlišuje od možnej konkurencie. Nápadov ako rozšíriť ponuku, vytvoriť webstránku aj nové dizajny máme kopec, avšak vzhľadom na vyťaženosť je to dlhší proces. Stále máme iba dve ruky a každá šálka a hrnček sa maľujú ručne 🙂

S pribúdajúcim dopytom po hrnčekoch sme si otvorili aj vlastný ateliér, našu dielničku, kde spolu tvoríme a usilovne pracujeme, aby sme naplnili očakávania a mohli dodať hrnčeky aj do obchodíkov, ktorých záujem stále narastá.

Sme šťastné, že ľudia vnímaju tento druh tvorby, akou sú ručne maľované hrnčeky na želanie, veľmi pozitívne, objednávajú si opakovane a posielajú nám krásne feedbacky. Pekné slovo náš vždy zahreje pri srdiečku a inšpiruje robiť to ešte lepšie a stále s láskou.

Niekedy len tak sedíme a  premýšľame, aký obrovský počet ľudí pije každý deň svoju kávu z hrnčekov z našej tvorby a že niekomu robí naša práca každý deň radosť. To nás neskutočne napĺňa  a motivuje. Ku šťastiu stačí tak málo!

Nikky&Nikky

Tovar si môžete zakúpiť tu:

FB: mugsnikky

IG: mugs_nikkynikky

Príjemný deň praje Katka a tím SOIRÉE