Unikátne svadobné dobrôtky od Sweet Cakes Bakery

Sme malý “rodinný” tím, ktorý miluje „sladké umenie“. Pečeniu sladkých dobrôt sa venujeme už viac ako 6 rokov. Keď sme začínali, tak na slovensku málokto vedel, čo je svadobný candy bar.

 

Našim cieľom bolo priniesť dokonalo vyzerajúce koláčiky a torty, ktoré zároveň budú ale chuťou vynikajúce, čo veríme, že sa nám a darí. Pečieme s láskou, z tých najlepších surovín. Používame len kvalitné suroviny, o čom svedčí i domácka chuť našich produktov. Dezerty z našej dielne sú originálne pre každú príležitosť, očaria vás na prvý pohľad i ochutnanie. Všetky naše výrobky sú precízne prepracované do každého detailu a porovnateľné s prestížnymi cukrárskymi dielami v zahraničí. Náš candy bar s exkluzívnou tortou zdobil aj “svadbu roka” 2015 – Petra & Katky Saganovcov, či krásnu letnú svadbu hokejistu Andreja Sekeru & Katky Filovej. Naše koláčiky a obrovská svadobná torta posiata tisíckami kvetov mala miesto i na slávnej svadbe Mariána Gáboríka & Ivany Surovcovej v spolupráci so svadobnou agentúrou Spicy wedding.

V našej širokej ponuke nájdete: cupcakes, minicakes, wedding & party cakes, cupcake tower, cookies, cake pops, macaroons, cheesecakes & pies, petit fours, tarts, choco cups, choco pops, profiteroles, luxusné pralinky, exkluzívne darčekové balenia a candy bar so všetkým, čo k tomu patrí vrátane full servisu s dopravou a kompletnou realizáciou na mieste.

Každý rok inovujeme našu ponuku a prinášame novinky v príchutiach i exkluzívnych nových druhoch. Máme radi výzvy a radi našim zákazníkom prinesieme niečo nové a originálne, ak chcú byť „iní“.

Mgr. Lucia Bartáková

SWEET CAKES BAKERY

+421 905 670 485

FB/IG: @sweetcakesbakery.sk

WEB: www.sweetcakes.sk 

 

Príjemný deň želá vaša adminka Katka 🙂